Zámecké zahrady, Vysoký Újezd

Specifikace projektu

Lokalita: Vysoký Újezd, Beroun

Dispozice: 2+kk - 5+kk

Plocha: m2 - m2

Stav: Datum ukončení výstavby 01.12.2018

Popis projektu

Kvalita. Design. Pohodlí. To jsou některá ze zásadních hesel, která jsou pro developerskou a investorskou skupinu CRESTYL každodenním mottem. To s každým dalším projektem proměňuje v realitu. V rezidenci Zámecké zahrady jsou k dispozici na prodej rodinné domy, byty, pozemky a vily.

Byty jsou umístěny ve dvou nízkých bytových domech v oblasti Centrum. Pohodlné bydlení uprostřed dění, v centru obce a v sousedství zámeckého parku. Bydlení bez starostí, s komfortem městské čtvrti v harmonickém prostředí může sloužit i jako zázemí pro vášnivé golfisty. Byty jsou vybaveny standardem – výběr podlah a koupelny.

Pokud máte rádi prostor a dbáte na své soukromí, dům je perfektní volbou pro pohodlí celé Vaší rodiny. Ve Vysokém Újezdě vznikne další nová, poklidná čtvrť: předem postavené prostorné domy ihned k nastěhování. Každý dům má vlastní garáž, terasu a zahradu dle velikosti pozemku. V rámci celého projektu se dbá na soukromí místních obyvatel. Nevznikají zde žádné stísněné prostory, naopak naši architekti myslí na životní prostor a jednotlivé parcely jsou obklopeny zelení a přírodními koridory.

Řadové domy se nacházejí v Centru obce. K dispozici je 36 moderních řadových domů s vlastní zahradou a garáží. Řadové domy jsou vybaveny standardem.

V rámci projektu Zámecké zahrady je připraven i výběr z hotových vil, které budou postaveny na přání zákazníků. Stavba je napojena na rozvodové sítě a kanalizaci a splňuje veškeré požadavky na energetickou úspornost stavby. Konkrétní typy vnitřního vybavení domu – podlahy, dlažby, obklady a dveřní výplně, jsou voleny dle individuálních přání a požadavků klienta a nejsou zahrnuty v základní ceně vily.

V nabídce jsou také kompletně zasíťované pozemky, které jsou ihned připraveny ke stavbě. Ve Vysokém Újezdě máte možnost vybírat z atraktivních lokalit, které jsou umístěny buď v centru obce, nebo v přímo v okolí luxusního golfového resortu Albatross či dalších zajímavých, soukromých lokalitách.

Lokalita

Zámecké zahrady jsou místem pro skutečný život. Vysoký Újezd není dalším satelitním městečkem. Naopak. V obci je nejen radnice a pošta, ale i školka a škola, které mohou vaše děti navštěvovat. Díky plánované výstavbě a modernizaci se Újezd promění v jednu z nejmodernějších obcí v okolí Prahy. A skvěle se tu budete cítit vy i vaše rodina.

Výhledu na okolní krajinu a okolní křivoklátské lesy nic nepřekáží. Dbáme na propojení přírody s novou výstavbou a náš projekt splňuje všechny stanovené předpisy – vily dodržují maximální stanovenou výšku a zastavěné plochy je na každém pozemku maximálně 30 procent. I díky tomu pro nás dostatek prostoru, soukromí, klid a bydlení uprostřed zeleně nejsou jen prázdné fráze. 

Zapomeňte také na neustálé vrnění motorů a hluk, nové ulice vznikají jako klidové zóny, které navíc lemují designové květináče od Barbory Škorpilové. Byla postavena i čistička odpadních vod – a to nejen pro obyvatele nové zástavby, ale i pro ostatní obyvatele Vysokého Újezdu a okolních obcí.

Ceník

Číslo jednotky Dispozice Podlahová plocha m² Podlaží Terasa / balkon / lodžie m² Cena Kč vč. DPH Stav Poznámka Detail

Informujte se u nás o aktuálně volných bytech a aktuálních cenách. Zajistíme Vám VIP servis a profesionální poradenství.

Přílohy

Dokumenty ke stažení:

Zajímavé tipy

Zámecká zahrada je vytvářena jako moderní rezidenční čtvrť se zachováním původního charakteru středočeské obce. Detailně byl proveden koncept ulic a veřejných prostor, kterým jsou dodány kromě zeleně i zajímavé prvky osvětlení, a také jsou ozvláštněny architektonickými detaily.

Hlavními výhodami této lokality je pohodlné bydlení na dosah přírodě, rekreační příležitosti a bezproblémová doprava: 12 minut do stanice metra Zličín a letiště Václava Havla, 32 minut do centra Prahy a 3 minuty na dálnici D5. Projekt tak snoubí možnosti nerušenéhoodpočinku i výhody velkého města.

Kontakt

Ing. František Drobil
Tel.: +420 602 373 556

Email: drobil@greenproperty.cz

Financovaní

Využijte poradenství pobočky GEPARD FINANCE Praha 1 Václavské náměstí! 

Náš tým, složený z kvalifikovaných a zkušených hypotečních makléřů, si zakládá na osobním přístupu ke každému klientovi. Respektování jeho přání a potřeb je pro nás stejně důležité jako to, aby získal hypotéku včas a s nejlepšími možnými parametry. Rychlost, pečlivost a odbornost jsou tím, co z nás dělá vyhledávanými specialisty na hypoteční problematiku a zároveň tím, co klientům přináší očekávaný užitek.

Pro klienty pracujeme zcela bezplatně, osobní konzultace poskytujeme v souladu s časovými potřebami klientů.

Ti mohou ke sjednání schůzky využít naši HOTLINE 728 233 233.