Rezidence Záveská, Praha 15-Hostivař

Specifikace projektu

Lokalita: Záveská, Praha 15

Dispozice: 1+kk, 2+kk, 3+kk

Plocha: 31m2 - 61m2

Stav: PRODÁNO

Popis projektu

Rezidence Záveská – Hostivař

Komfortní bydlení pro Vás a Vaši rodinu

Projekt Rezidence Záveská je koncipován jako moderní rodinné bydlení v blízkosti přírody s veškerou občanskou vybaveností. Hostivař disponuje mimořádně kvalitní infrastrukturou. Všechny důležité obchody, služby najdete v docházkové vzdálenosti. Bezprostřední blízkost nádherného, klidného lesoparku a Hostivařské přehrady je jednou z největších výhod bydlení v této lokalitě. Mimo jiné zde naleznete dostatek možností sportovního využití, zábavy i relaxace s rodinou.

Developerský projekt Rezidence Záveská je novostavba pětipatrového domu, dvou prostorných výtahů, garážových stání a parkovacích míst. Dispozice jednotlivých bytů jsou 1+kk, 2+kk, 3+kk. Celkově je v domě 28 bytů, každý byt má vlastní balkón a sklepní zděnou kóji.

Nabízíme Vám možnost provedení úprav vybraného bytu podle Vašich představ a změnu standardů jeho provedení či vybavení. K dispozici pro naše klienty je také náš interiérový architekt, který Vám se zařizováním Vašeho nového bytu rád pomůže do posledního detailu.  

Lokalita

Praha 15, Hostivař

Poloha je jedním z nejdůležitějších kritérií pro výběr nového bydlení, proto věříme, že právě Rezidence Záveská Vás nadchne i svou polohou. Bytový dům se nachází v lokalitě Prahy 15. Tato čtvrť je velmi oblíbená jak rodinami s dětmi, tak jednotlivci, kteří jsou rádi blízko centra a zároveň nedaleko přírody. Důvodem proč bydlet v Hostivaři je také blízkost všech důležitých míst, která pro život potřebujete. Bytový dům je vzdálen pouhých několik minut od městské hromadné dopravy. Například vlakem z nádraží Hostivař se dostanete do centra Prahy za 14 minut. V blízkém okolí se nachází mateřská, základní i střední škola, což ocení především rodiny s dětmi. Jednou z největších předností bydlení v Hostivaři je krásný lesopark, který je oblíbeným místem nejen na procházky, ale také na sport. Obchodní centrum OC VIVA v Hostivaři nabízí nejmodernější multikino v Praze - Premiere Cinemas

Ceník

Číslo jednotky Dispozice Podlahová plocha m² Podlaží Terasa / balkon / lodžie m² Cena Kč vč. DPH Stav Poznámka Detail

Před dokončením hrubé stavby jsou možné úpravy dispozice bytů.

Přílohy

Dokumenty ke stažení:

Zajímavé tipy

První zájemci si mohou vybrat konkrétní sklep, parkovací stání nebo extra velké garážové stání.

Kontakt

Mgr. Tomáš Karban
Tel.: +420 603 222 899

Tel.: +420 222 511 181 
Email: karban@greenproperty.cz

Financovaní

Využijte poradenství pobočky GEPARD FINANCE Praha 1 Václavské náměstí! 

Náš tým, složený z kvalifikovaných a zkušených hypotečních makléřů, si zakládá na osobním přístupu ke každému klientovi. Respektování jeho přání a potřeb je pro nás stejně důležité jako to, aby získal hypotéku včas a s nejlepšími možnými parametry. Rychlost, pečlivost a odbornost jsou tím, co z nás dělá vyhledávanými specialisty na hypoteční problematiku a zároveň tím, co klientům přináší očekávaný užitek.

Pro klienty pracujeme zcela bezplatně, osobní konzultace poskytujeme v souladu s časovými potřebami klientů.

Ti mohou ke sjednání schůzky využít naši HOTLINE 728 233 233.