Rezidence Wolkerova, Unhošť

Specifikace projektu

Lokalita: Unhošť

Dispozice: V rámci I. fáze výstavby projektu budou vystavěny dva čtyřpodlažní bytové domy s bytovými jednotkami o dispozicích 1+kk až 4+kk.

Plocha: 25m2 - 101m2

Stav: V prodeji

Popis projektu

Projekt komplexu čtyř bytových domů Rezidence Wolkerova vyniká moderní architekturou a strategickým umístěním v centru města Unhošť, které již řadu let patří mezi oblíbené a velmi vyhledávané lokality na trhu s nemovitostmi.

V rámci I. fáze výstavby projektu budou vystavěny dva čtyřpodlažní bytové domy s bytovými jednotkami o dispozicích 1+kk až 4+kk a s obytnou plochou od 25 do 101 m2.

Výstavba a dokončení II. fáze projektu, zahrnující další dva čtyřpodlažní domy bude následovat s půlročním odstupem. Ke každé jednotce náleží balkon, terasa či předzahrádka. V rámci I. fáze výstavby nabízí projekt Rezidence Wolkerova 54 bytových jednotek. V souladu s principy moderního bydlení zahrnuje projekt i velký počet parkovacích stání.

Lokalita

Unhošť se nachází 12 minut jízdy od hlavního města Prahy a 15 minut od Letiště Václava Havla. V centru obce naleznete vše potřebné pro pohodlný život, jako jsou supermarkety, mateřské školky, základní školu, lékárnu, knihovnu, restaurace, kavárny a další.

Město se rozkládá na mírném, jižně orientovaném svahu. Na západním konci se území dotýká přírodního skvostu středních Čech, CHKO Křivoklátsko. Tato oblast disponuje rozsáhlými lesy s řadou potoků a říček. Centrum oblasti tvoří údolí řeky Berounky. V této rozsáhlé lokalitě se nachází mnoho přírodních, ale také kulturních památek, jako jsou např. hrad Křivoklát, zámek Zbiroh, Skryjské vodopády a další. Do katastru města spadá také obec Nouzov, která byla oblíbeným rezidenčním místem v období první republiky a z tohoto období jsou na místě k vidění typické domy a vily. Na jihovýchodě se nalézá obec Svárov, na jejímž území je několik koňských farem, určených k rekreačnímu vyžití.

K sportovnímu a rekreačnímu vyžití lze využít sportoviště na tenis, fotbal, jezdectví a golf, který se nachází v nedalekém areálu Vila Botanika. Centrum města bylo pro svou krásnou zachovalou architekturu roku 2003 prohlášeno městskou památkovou zónou.

Ceník

Číslo jednotky Dispozice Podlahová plocha m² Podlaží Terasa / balkon / lodžie m² Cena Kč vč. DPH Stav Poznámka Detail

Informujte se u nás o aktuálně volných bytech a aktuálních cenách. Zajistíme Vám VIP servis a profesionální poradenství.

Přílohy

Dokumenty ke stažení:

Zajímavé tipy

Kontakt

Ing. František Drobil
Tel.: +420 602 373 556

Email: drobil@greenproperty.cz

Financovaní

Využijte poradenství pobočky GEPARD FINANCE Praha 1 Václavské náměstí! 

Náš tým, složený z kvalifikovaných a zkušených hypotečních makléřů, si zakládá na osobním přístupu ke každému klientovi. Respektování jeho přání a potřeb je pro nás stejně důležité jako to, aby získal hypotéku včas a s nejlepšími možnými parametry. Rychlost, pečlivost a odbornost jsou tím, co z nás dělá vyhledávanými specialisty na hypoteční problematiku a zároveň tím, co klientům přináší očekávaný užitek.

Pro klienty pracujeme zcela bezplatně, osobní konzultace poskytujeme v souladu s časovými potřebami klientů.

Ti mohou ke sjednání schůzky využít naši HOTLINE 728 233 233.