DOCK, Praha 8-Palmovka

Specifikace projektu

Lokalita: Menclova, Praha 8

Dispozice: 1+kk po 5+kk

Plocha: m2 - m2

Stav: Ve výstavbě

Popis projektu

DOCKONALÝ DOMOV

Komplex domů tvoří soukromý prostor, který nabízí vše pro moderní způsob života. V rámci projektu Dock byla v červnu 2015 zkolaudována první etapa River Watch I. Etapa DOCK River Watch II byla úspěšně zkolaudována v říjnu 2016. River Watch II tvoří tři nízkopodlažní bytové domy s celkem 72 byty, které jsou dostupné v dispozicích od 1+kk až po luxusní penthousy. 
Další etapa luxusního projektu River Watch III se již chystá. V rámci této etapy vznikne 84 bytů. Kolaudace projektu proběhne na jaře roku 2018. 
Stavba poslední rezidenční části projektu DOCK, s názvem Marina Boulevard, byla již úspěšně zahájena. Projekt Marina Boulevard nabídne svým klientům okolo 150 bytů. Byty budou v dispozicích od 1+kk po 5+kk. V nabídce se nacházejí i byty s prostornou předzahrádkou či střešní byty s prostornými terasami. Součástí projektu budou také bazény určené k výhradnímu užívání pro exkluzivní byty v 1. NP na konci poloostrova.

Rezidence DOCK nabízí i dostatek podzemních parkovacích stání, kolárnu a mycí box, stejně jako centrální recepci s obsluhou 24 hodin denně.

Lokalita

PŘÍRODA NA DOSAH

Na poloostrově obklopeným dvěma říčními rameny řeky Vltavy panuje pohoda, za kterou mnozí ujíždí z Prahy na venkov. Okolní zeleň a rozlehlé parky Vás navrátí do náruče přírody. Sen o spokojeném životě nabývá v Marina Boulevard konkrétních obrysů. Součástí rezidence je přístavní molo, kde je možné parkovat lodě až do délky 12 metrů

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Plovoucí restaurace s čarokrásným výhledem představuje ideální místo pro setkávání s přáteli a potěší milovníky vytříbených chutí.
Bohaté možnosti sportovního vyžití jsou další velkou přidanou hodnotou této oblasti. Běhat můžete v přilehlých Thomayerových sadech, hrát tenis na nedalekých kurtech, navštěvovat místní golfové hřiště či vyhlášený bike park. Součástí areálu je pak outdoorové i kryté fitness centrum s jóga studiem a běžeckou dráhou.
DOCK se tak stává inspirativním, pohodlným, otevřeným a přitom bezpečným místem, kde se bude bavit celá rodina a každý člen zde najde to, co ho naplňuje a baví

Ceník

Číslo jednotky Dispozice Podlahová plocha m² Podlaží Terasa / balkon / lodžie m² Cena Kč vč. DPH Stav Poznámka Detail

Informujte se u nás o aktuálně volných bytech a aktuálních cenách. Zajistíme Vám VIP servis a profesionální poradenství.

Přílohy

Dokumenty ke stažení:

Zajímavé tipy

Prodej poslední etapy projektu DOCK zahájen - Marina Boulevard

Láká vás bydlení obklopené stříbřitou vodní hladinou? Chtěli byste mít vlastní člun zaparkovaný přímo před domem, procházet se po přilehlé promenádě nebo si zaběhat okolo řeky v parku za domem? To vše se vám může splnit jen kousek od srdce samotné Prahy na malém poloostrově mezi slepými rameny Vltavy.

Unikátní projekt DOCK Marina Boulevard developerské skupiny Crestyl leží ve výjimečné lokalitě v revitalizované nábřežní čtvrti DOCK na pomezí pražského Karlína a Libně. V pěti nízkopodlažních domech nabídne celkem 150 jedinečných bytů vyznačujících se špičkovým zpracováním a zajímavou architekturou

Kontakt

Ing. František Drobil
Tel.: +420 602 373 556

Email: drobil@greenproperty.cz

 

Financovaní

Využijte poradenství pobočky GEPARD FINANCE Praha 1 Václavské náměstí! 

Náš tým, složený z kvalifikovaných a zkušených hypotečních makléřů, si zakládá na osobním přístupu ke každému klientovi. Respektování jeho přání a potřeb je pro nás stejně důležité jako to, aby získal hypotéku včas a s nejlepšími možnými parametry. Rychlost, pečlivost a odbornost jsou tím, co z nás dělá vyhledávanými specialisty na hypoteční problematiku a zároveň tím, co klientům přináší očekávaný užitek.

Pro klienty pracujeme zcela bezplatně, osobní konzultace poskytujeme v souladu s časovými potřebami klientů.

Ti mohou ke sjednání schůzky využít naši HOTLINE 728 233 233.