Berounská brána, Beroun město

Specifikace projektu

Lokalita: Bezručova, Beroun

Dispozice: 2+kk - 4+kk

Plocha: m2 - m2

Stav: datum ukončení výstavby: 01.08.2019

Popis projektu

Prostorné a komfortní domy i byty

V této oblasti bude vystavěno 23 řadových domů pro ty, kteří dávají přednost samostatnému bydlení. Pokud ale raději zvolíte pohodlí bytu, nechcete se o nic starat a odrazují vás paneláková sídliště, svůj vysněný byt najdete v jednom z pěti menších bytových domů.

Projekt nabízí bytové a řadové rodinné domy a  počítá také s vytvořením komerčních prostor. V rámci stávající zástavby Berouna se jedná o velmi strategické umístění do mírně stoupajícího terénu rámovaného ulicemi Talichova a Bezručova, kde se dříve nacházely bývalé kasárny, severně od městského centra. Výborná dojezdnost nejen z Prahy, ale také z Plzně činí lokalitu velmi vyhledávanou.

Ian Bryan Architekti je prestižní architektonický ateliér se sídlem v Praze, který v roce 1997 založil Ian Bryan – architekt registrovaný ve Velké Británii a autorizovaný architekt České komory architektů. Ve svých realizacích dokazuje, že design není (nesmí být) jen efektní okázalostí, ale musí v sobě kromě estetických nároků spojovat funkci i cenovou efektivitu. Díky dlouholetým mezinárodním zkušenostem s komerčními i rezidenčními projekty myslí Ian Bryan Architekti nejen na design, ale také na efektivní řešení potřeb klientů.

Lokalita

Město Beroun leží na soutoku dvou řek a je obklopen dvěma chráněnými krajinnými oblastmi – Křivoklátskem a Českým krasem. Každého nadchne jeho zachovalé historické jádro a přesto je to moderní a neustále se rozvíjející město ležící na strategické křižovatce silničních i železničních cest mezi Prahou a Plzní. Nabízí množství pracovních příležitostí a naleznete tu veškerou občanskou vybavenost, dostatek škol a míst pro sport i odpočinek.

Díky strategickému umístění Berouna, můžete využít hned několik způsobů cestování. Například do centra Prahy se dostanete vlakem nebo autobusem za 40 minut a autem vám to zabere jen 20 minut na nejbližší stanici metra. Velmi dobré spojení je také do Plzně, Příbrami nebo Rakovníka. Ve městě můžete využít městskou hromadnou dopravu, která spojuje Beroun se sousedním městem Králův Dvůr.

Město je prakticky ze všech stran obklopeno kopci a lesy a celé jeho okolí je protkáno řadou turistických stezek. Můžete se tak vydat třeba na Karlštejn, do Koněpruských jeskyní, Svatého Jana pod Skalou či Tetín. Na Beroun a jeho okolí se můžete podívat také z výšky. Rozhledna Městská hora v berounském parku poskytuje krásný panoramatický výhled na okolní krajinu.

Ceník

Číslo jednotky Dispozice Podlahová plocha m² Podlaží Terasa / balkon / lodžie m² Cena Kč vč. DPH Stav Poznámka Detail

Informujte se u nás o aktuálně volných bytech a aktuálních cenách. Zajistíme Vám VIP servis a profesionální poradenství.

Přílohy

Dokumenty ke stažení:

Zajímavé tipy

Co může být lepší než si v sobotu ráno zajít na golf nebo vyjet na kole do Českého krasu? Odpoledne si odpočinete na koupališti nebo v aquaparku a večer si vychutnáte romantickou večeři na historickém náměstí, zajdete do letního či 3D kina? Nudit se tu zkrátka nebudete.

Beroun žije sportem! Máte-li rádi sport a chcete-li jím zabavit i děti, je Beroun město pro vás! Přijdou si tu na své nejen cyklisté, golfisté a hokejisté, ale ve sportovním centru EDEN si kromě klasických skupinových cvičení a sportů můžete také zalézt na stěně, zahrát beachvolejbal a beachfotbal a mnoho dalších. Nejen teenageři se jistě vyřádí ve skateparku nebo na In-line dráze.

​Berounská kulturní scéna nezahálí. Každoročně se tu pořádá Mezinárodní hudební festival Talichův Beroun a Berounské kulturní léto. V městském kulturním centru se pořádají různé společenské akce, vzdělávací programy, kurzy a přednášky pro děti i dospělé. Navštívit můžete také několik muzeí, galerií, letní kino či nově rekonstruované 3D kino.

Kontakt

Ing. František Drobil
Tel.: +420 602 373 556

Email: drobil@greenproperty.cz

Financovaní

Využijte poradenství pobočky GEPARD FINANCE Praha 1 Václavské náměstí! 

Náš tým, složený z kvalifikovaných a zkušených hypotečních makléřů, si zakládá na osobním přístupu ke každému klientovi. Respektování jeho přání a potřeb je pro nás stejně důležité jako to, aby získal hypotéku včas a s nejlepšími možnými parametry. Rychlost, pečlivost a odbornost jsou tím, co z nás dělá vyhledávanými specialisty na hypoteční problematiku a zároveň tím, co klientům přináší očekávaný užitek.

Pro klienty pracujeme zcela bezplatně, osobní konzultace poskytujeme v souladu s časovými potřebami klientů.

Ti mohou ke sjednání schůzky využít naši HOTLINE 728 233 233.