4Blok, Praha 10 - Vršovice

Specifikace projektu

Lokalita: Altajská, Praha - Vršovice

Dispozice: 1+kk - 5+kk

Plocha: m2 - m2

Stav: Plánované dokončení projektu v polovině roku 2017.

Popis projektu

ČISTOTA ZPRACOVÁNÍ, FUNKCE I ESTETIKA. CIT PRO DESIGN A VYTŘÍBENÝ STYL. DOBRÝ VKUS. TRVALÁ HODNOTA NEPODLÉHAJÍCÍ MÓDNÍM VLNÁM. KOMFORT A POHODLÍ. NADSTANDARDNÍ KVALITA MATERIÁLŮ.

To vše charakterizuje realizace skupiny CRESTYL, developera a investora projektu 4Blok. Na českém realitním trhu působí už od roku 1996 a patří mezi přední developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů. 

Lokalita

Lokalita Vršovic dnes patří mezi jednu z nejrychleji se rozvíjejících se čtvrtí - v blízkosti najdeme mateřské i základní školy, gymnázia, kavárny, restaurace a obchodní centrum Eden s nepřetržitým provozem. Sportovní vyžití nabízí sportovní hala TJ Olymp, plavecký stadion Slavia Praha, sportovní centrum Hamr Záběhlice, Golf Club Hostivař, stadion Bohemians 1905, nejmodernější Synot Tip Aréna. Zastávky MHD se nachází v docházkové vzdálenosti a nabízí tak skvělou dostupnost do centra i spojení se sousedními Vinohrady. Osobním automobilem lze za necelých pět minut dojet na Jižní spojku. Veškeré služby každodenního charakteru již v rámci rezidence.

Lokalita Vršovic v současné době prochází výraznou obnovou, jejímž výsledkem bude zelenější prostředí se zcela novými pěšími zónami a atmosférou pařížských bulvárů. Nedaleká Moskevská ulice získá nové chodníky, bezpečnější přechody i speciální pruhy pro cyklisty, na rekonstrukci se připravuje i ulice Vršovická, která by měla být v budoucnu lemována alejí po celé délce a doplněna o obchodní parter. 

Ceník

Číslo jednotky Dispozice Podlahová plocha m² Podlaží Terasa / balkon / lodžie m² Cena Kč vč. DPH Stav Poznámka Detail

Informujte se u nás o aktuálně volných bytech a aktuálních cenách. Zajistíme Vám VIP servis a profesionální poradenství.

Přílohy

Dokumenty ke stažení:

Zajímavé tipy

EKOLOGICKY A MODERNĚ

Tvůrci projektu mysleli i na odpovědnost vůči životnímu prostředí a zařadili technologie, které jsou ekologické, praktické a úsporné:

- Zavlažování společné zahrady ze zásobníku dešťové vody na střechách

- Možnost nabití elektromobilu v garážích domu

- Tepelná čerpadla integrovaná do vzduchotechniky zajistí mechanickou výměnu vzduchu v bytech s rekuperací vzduchu

Kontakt

Ing. František Drobil
Tel.: +420 602 373 556

Email: drobil@greenproperty.cz

Financovaní

Využijte poradenství pobočky GEPARD FINANCE Praha 1 Václavské náměstí! 

Náš tým, složený z kvalifikovaných a zkušených hypotečních makléřů, si zakládá na osobním přístupu ke každému klientovi. Respektování jeho přání a potřeb je pro nás stejně důležité jako to, aby získal hypotéku včas a s nejlepšími možnými parametry. Rychlost, pečlivost a odbornost jsou tím, co z nás dělá vyhledávanými specialisty na hypoteční problematiku a zároveň tím, co klientům přináší očekávaný užitek.

Pro klienty pracujeme zcela bezplatně, osobní konzultace poskytujeme v souladu s časovými potřebami klientů.

Ti mohou ke sjednání schůzky využít naši HOTLINE 728 233 233.